Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Narkolepszia lenne?

Narkolepszia lenne?

Figyelt kérdés
Állandó fáradtság gyötör nappal hiába alszom 8,5órát. A legdurvább esetem az az volt h tavaly a suliban bealudtam reggel nyolckor és délután fél háromkor keltem fel , senki sem tudott felébreszteni. Mikor felkeltem akkor előtte úgy éreztem mintha lezuhannék a padról , úgy érzékeltem mintha nyitva lennének a szemeim miközben nem is voltak nyitva. Suliban meg az órákon is alig tudom nyitva tartani a szememet és gyakran bealszom de úgy h nemtudnak felkelteni. Majd ezzel megyünk valamikor orvoshoz de érdekel a véleményetek.

2017. febr. 23. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mentetek el már orvoshoz, ha már tavaly óta van???

Nem biztos, hogy az. Gondolom, először a labor kéne. Aztán annak az eredményei alapján már el lehet indulni valamerre.

Lehet lelki eredetű is. De lehet valamilyen vitamin vagy ásványi anyag hiánya is.

Volt valami amitől legyengülhettél? Akár betegség, műtét, akár lelki trauma?

2017. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
semmilyen műtétem , lelki traumám és betegségem nemvolt :)
2017. febr. 23. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld ki a D-vitamint az csökkenti a fáradságot.
2018. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!