Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért könnyezik a szemünk...

Miért könnyezik a szemünk náthásan?

Figyelt kérdés
...azon túl, hogy az orr meg a szem össze vannak kötve...

2017. febr. 25. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik? Sose hallottam még olyanról,hogy nátha miatt könnyeznénk.
2017. febr. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert sír, hogy elhanyagoltad az immunerősítést.
2017. febr. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Nem mindig, de gyakran előfordul, még nálam sem mindig, de sokszor, pláne, hogy orrsövényferdülés miatt általában csak az egyik orrlyukam van bedugulva/folyik, és akkor mindig ugyanaz a szemem könnyezik is, kb. megállíthatatlanul.


#2: Vicces vagy :D , és még egyet is értek veled :D , igaz, de azért van ennél igazibb válasz is:


Végül még tegnap megtaláltam az internetirodalomban :) (az angolt is bevonva) a választ az eredeti kérdésemre, mégpedig hogy ugyanaz a probléma okozza a szemfolyást, amely az orrdugulást/folyást is(ami amúgy ugyanaz, mármint hogy dugulás=folyás... ez is fura, ezt már egy doki is mondta nekem, amit amúgy nem is értek teljesen, hogy hogy lehet ugyanaz...), ami amiatt van, hogy valami bedagad az arcüregben, és mivel az a bedagadt valami nem engedi a levegőt normálisan áramolni az orron át, emiatt folyik az orrunk, dugul be vagy akár még a könnymirigyet is nyomHATja, ezért könnyezHETünk nátha/allergia esetén.

2017. febr. 25. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!