Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mentek iskolába náthásan...

Ti mentek iskolába náthásan köhögve?

Figyelt kérdés

Olyankor,amikor úgy érzitek,hogy inkább egy meleg takaróba

bújnál,mézes-citromos teát szürcsölgetve,egy nagy zacskó zsepivel?


2014. máj. 17. 15:33
 1/7 anonim válasza:
Én szoktam.
2014. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elesett vagyok, akkor olyankor nem szoktam menni. Azonban más helyzet az, amikor a jegyet az utolsó órán osztják az egyetemen, és ha nem vagyok ott, akkor megbukom. Aztán beírtak három ötöst az indexembe, úgyhogy végül is érdemes volt. Ilyen eddig csak egyszer volt. Különben hasonló esetben a takarót, a teát és a számítógépet választom.
2014. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, minimum 39 celsiusos láz kellett ahhoz, hogy otthon maradjak. Legalábbis míg suliba jártam. Munkahelyről meg nem merek még akkor sem, inkább teletömöm magam lázcsillapítóval, mert táppénzből nem lehet megélni. -.-
2014. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetemen nálunk több előadó is leszidta azokat, akik betegen mennek suliba, mert megfertőzik a másikat.
2014. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mindig megyek,mert nem lehet kihagyni.
2014. máj. 31. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A "másokat megfertőzni" dolog mindig a kisebb baj... a nagyobb az, hogy te szívsz ha nem mégy.
2014. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegedi meg debreceni egyetemeken voltam olyan oktatónál aki leszidta azt aki betegen ment suliba, mert fertőznek. Magyaroknál meg nem szokás tekintettel lenni másokra, ezért kb. senki nem vesz fel maszkot amikor cseppfertőzése van.
2014. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!