Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka ennek a hasi...

Mi lehet az oka ennek a hasi fájdalomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül 2 hete már, inkább több, hogy fáj az alhasi részem. Változó, hogy milyen testhelyzetben jön elő, van mikor akkor fáj, ha ülök, van mikor ha állok. Ha ülve fáj majd sétálok, megmozgatom magam elmúlik, ha pedig munka alatt fáj, ami talpalásból áll és a végén leülök pihenni múlik el. Ha fekszem, akkor csak bizonyos pózban nem fáj. Menstruációm 1 hete volt, először erre gondoltam, hogy az előjele, ezért nem is fordultam orvoshoz, de nem múlt el, nyilván terhesség is kizárva. Stresszelni szoktam sajnos, de nem hiszem, hogy olyan fokú lenne, hogy ilyen panaszt hozzon, de jobban tudja gondolom a szervezetem, mint az eszem. Azt nem tudom eldönteni, hogy izom vagy bél panasz. A menstruációm rendben zajlik, hónapok óta napra pontos, egészséges, nincsen furcsa szag, vizelés fájdalommentes és tiszta, székletem annyira még nem figyeltem meg, de nem vettem észre, hogy más lenne, mint szokott.

Szúró, enyhén nyilall néha a hasamban. Ami még különös, hogy az alhasam akaratlan összefeszítem, és mikor elkezdek figyelni a fájdalomra úgy lazítom el. Szerintetek mire kellene gyanakodni leginkább? :( Orvoshoz szeretnék menni a jövőhéten, de van valakinek sejtése? 23l



2017. febr. 26. 16:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!