Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége ennek a...

Mikor lesz vége ennek a fájdalomnak?

Figyelt kérdés
3éve szerelmes vagyok egy férfiba,akinek barátnője van.és a nőnek egy gyereke, saját gyereke nincs a férfinak,közös sincs a nővel. van egy sejtésem h a pasinak nem lehet gyereke!mivel ő elvált,és az előző házasságából se lett gyerek.
2012. jan. 20. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?És a pasi?
2012. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szrintem 12 - 13 és a pasi 27 - 30.
2012. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézd, kedves.

A szerelem elmúlik. Menj ki a nagyvilágba, élj, barátkozz, ismerkedj!

Itt nem párkapcsolatra gondolok, hanem barátokra.

Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.

Ha csak a szobádban ülsz és ezen a férfin keseregsz, azzal semmi sem lesz jobb!

2012. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerelmes voltam egy fiúba, évekig gyötrődtem, állítólag ő is szeretett, de sose voltunk egy pár. Mára már férjhez mentem, nem az említett sráchoz, de ha visszaemlékszem rá, akkor látom mennyire buta voltam, hogy éveket töltöttem el reménytelenül a múltbéli szerelem miatt.
2012. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

legelső vagyok..kedves második,valami ilyesmire gondoltam én is..:DDDDD

Kedves kérdező...gyerekes és szánalmas ahogy viselkedsz...sejtésed is van...huu de biztos lehetsz a sejtésedben..csak nemtudom,honnan..:D 3 év alatt nem vett észre...szerinted ez mit jelent?....nulla az esélyed kb.

2012. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A sejtésedről: Könnyen lehet, hogy még nem akar gyereket. Ott van az új kapcsolatában egy gyerek, őt is fel kell nevelni.

Egy házasság nem a gyerekcsinálásról szól, és a gyermektelen házaspárok nem feltétlen azért válnak el, mert az egyikük meddő.

Sajnos ebben a gazdasági helyzetben nem egy család megy tönkre mint anyagilag, mint érzelmileg.

Bátor (vagy botor) dolog csak úgy ukkmukkfukk gyereket csinálni.

Tapasztalat.

Váratlanul estem teherbe, gyesen vagyok. Ruha, kaja van a gyereknek, de egy komolyabb játékra hónapokig kuporgatom a pénzt.

Októberben lesz a lányunk második szülinapja és egy hintalóra már most gyűjtök.

2012. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ragaszkodsz ehez az érzéshez, ehez a férfihoz. Ez nagyon a kamaszkorra vall. Van benne egy kis mazoizmus.

Én két évig a fiatal irodalomtanáromba voltam fülig szerelmes általánosban. Ki is számoltam mennyit kell várnom, hogy a korkülömbségünk ne legyen olyan nagy.

Azóta már rég elmúlt.

2012. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én megértelek, pedig nem vagyok már csitri, 33 éves vagyok és 7 éve vagyok szerelmes egy férfiba, de reménytelenül, mert neki családja van...Nem tudom meddig fog még tartani, de az intenzitása nem csökken.Pedig tudom, hogy soha nem leszünk egy pár és nem is akarnám őt elszakítani a gyerekeitől, annál jobban szeretem.Így kell élni tovább, ezt el kell tudni fogadni.
2012. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 éve vagyok szerelmes egy férfiba, jártunk is, de nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon. Én már továbbléptem, és ő is, neki barátnője van, nekem már férjem, gyerekem. Nem lehet örökké várni valakire...
2012. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én 19 vagyok a férfi 39 éves
2012. jan. 20. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!