Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Metformin tartalmu gyógyszert...

Metformin tartalmu gyógyszert kezdtem el szedni (metfogamma) mikor kene vegre megjonnie a mensinek? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 20:04
 1/2 Zsopszika válasza:
Mire kapod a metformint? IR? PCOS? Esetleg mind2? A metformin nem arra van, hogy meghozza a menstruációt. Segít, de sokminden mást is tenned kell érte. Én szeptember óta szedem, 1X1000mg-vel kezdtem. Multhéten emelte a doki az adagomat 2X1000mg-re. Csak norcoluttal tudok menstruálni egyelőre. IR+PCOS-em van.
2017. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a valaszod. Pcom van, egyelőre csak nőgyógyász allapitotta meg a tipikus tunetek miatt, meg mert nem jon a baba. Ezt a gyogysuert irta fel 500x2 mg. Mellette 160gos dietat tartom es tornazom minden nap. Most megyek majd endokrinologushoz, hogy pontositsuk a problemat. Tudom, hogy nem a gyogyszer hozza meg a mensit, csak ugy gondoltam, hogy ha mulnak majd a cisztaim talan megjon. Atlagban 40 naposak a ciklusaim, de most mar lassan 70 napnál tartok :(
2017. febr. 28. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!