Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lúdtalpamat mivel tudnám...

A lúdtalpamat mivel tudnám kezelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit lehetne csinálni, régebben nem zavart, mostanában nagyon idegesít, de anyum nem akar elvinni egy talpbetéteshez, hogy csináljanak nekem talpbetétet. Milyen módszerekkel tudnám magamat kigyógyítani, avagy megéri anyummat nyaggatni a talpbetétért? Lesz hatása? Kérlek vegyétek komolyan nagyon fontos! 14/l

2017. febr. 28. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha anyud nem visz el, akkor egyedül, vagy egy barátnőddel is felkereshetsz egy szakembert, aki biztosan tud segíteni. Mi a gondod a lúdtalpaddal? Fáj, vagy a kinézete zavar? Nem tudom mennyire hatásos, de többször hallottam, hogy a mezítláb mászkálás ebben az esetben hatásos lehet.
2017. márc. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lehet rá a lábtorna is, neten biztosan találsz, de mindenképpen meg kellene nézetni orthopédussal és ha kell a betét, akkor feltétlen hordani, mert évekkel később súlyos problémákat okozhat.
2017. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló, inkább a kinézete zavar, meg az hogy nem tudok normálisan járni
2017. márc. 2. 15:26
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló, kisebb koromba megnézettük egy szakorvossal, aki betétet mondott, viszont későbbiekben nem lett ebből se semmi, a lábtornákat viszont nézem, nagyon remélem tudna segíteni
2017. márc. 2. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!