Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zsirmirigy mi a teendo?

Zsirmirigy mi a teendo?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyaman kijott egy zsirmirigy a bal szememnel.

Nagyon megvan dagadva es ma reggel felkeltem es ereztem hogy nyomja a szememet.Eleg durvan megvan dagava nem is tudom rendesen nyitvatartani a szemem.

Fogok menni orvoshoz mire szamithatok mit fog csinalni?

Esetleg akinek mar volt ilyen problemaja tudna nekem segiteni?

Elore is koszonom.

Kep: [link]

[link]



#Zsirmirigy.mirigy.szem.
2017. márc. 4. 05:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Miből tudod, hogy az zsírmirigy? Nekem hasonló prolémám volt, de az valami allergia volt. Nem is tudták megállapítani. Egy év után eltünt.

Minden esetre menj az orvoshoz.

2017. márc. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyik szemed ilyen,akkor biztos,hogy nem allergia (kivéve,ha éppen arra a szemedre nem kentél valamit). Viszont nem is zsírmirigynek tűnik,hanem egy helyi gyulladásnak ami lehet árpa, esetleg valamilyen baktériumot "belekentél" a szemedbe koszos kézzel. Azzal javíthatsz rajta hét végén,hogy kamillázod (langyos kamillateával),hétfőn pedig menj el szemészetre.
2017. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Kabelgyarban dolgozom ónozom a kabeleket es neha viszketett a szemem en pedig hozzanyultam koszos kezzel akkor valoszinuleg az lesz a problema.

2017. márc. 4. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!