Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Moita fiam szuletett azota...

Nikoletta09 kérdése:

Moita fiam szuletett azota alacsony a ver nyomasom, de a pulzusom az magas90felett van. Hozza kell tegyem hogy szivbeteg vagyok (valvole mitrale, bill. elnagyobbodasa, es depresszioban szenvedek mar tobb mint13 eve! Mi a teendo?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És a helyesírásod is azóta romlott el, vagy az már előtte sem ment?
2015. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Gondolom telóról, vagy amerikai billentyűzetről írt, de attól még ütött a hozzászólásod :D
2015. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet és a kritizálast!!! Nagyon hasznos tanácsok! Ha majd veled történik valami az egészségeddel Szívesen fogom kommentálni! A másik szerintem ez az online azért van hogy tapasztalatokat és tanácsokat adjunk egymásnak!
2015. márc. 1. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
És ennek mi értelme?? " ez az online"
2015. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hátha nem tudod mi értelme akkor miért vagy itt és kritizálsz másokat! !! Inkább én kérdezhetnem hogy mi értelme itt lenned? Szerintem semmi. ...jobb lenne ha nem írnál több kommentot.....Köszi! Mert nem szeretnék lealacsonyodni a te szintedre....szánalmas vagy.ja és még valami ha meg látom hogy ismét olyan kommentet írsz mely nem ide való meg kereslek. ......mert fogalmad sincs arról hogy kivel játszol! Remélem érthető voltam! Na by ..
2015. márc. 2. 13:00
 6/11 anonim ***** válasza:

"hátha" nem tudom :D

"meg keresel"?? Húúúú, most megijedtem. :D


Te analfabéta, te akarsz lealacsonyodni hozzám? :D

2015. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy analfabéta! Jobb lenne ha ki mosnad azt a mocskos pofád ha velem beszélsz te szuka! Ki a faszom monta neked hogy akadj rám te ribi! Allitsal már magadon mert hirtelen valami meg lepi érhet! !!!kinek képzeld magad!? Mi van nincs jobb dolgod mint hogy másikat baszogass! Hát velem rossz lóra tettél! !!
2015. márc. 3. 10:14
 8/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Vegyétek fel a bunyót, meg akarom majd nézni :D
2015. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Írásban már legyőztem, sőt: stílusban is. Több nem kell. Semmirekellőkkel nem veszekszem tovább.

Szerencsétlen kis senki. :)

2015. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Látszik hogy egy tanyasi lotyo vagy! Néztél már tükörbe??? Mert szerintem rémisztő lehetsz!!! Nem tudom hogy íráshoz milyen keménynek kell lenni, de akkor sajna szart nem érsz! !! Mert én nem írásban mutatom meg neked hogy ki vagyok ne aggódj! De az fájdalmasabb lesz! !! Csak annyit mondok hogy fogd be a budos pofád mert a végén tisztára lesz mosva!!!!! Már tudom ki vagy ne aggódj! !! Vai all inferno! !
2015. márc. 6. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!