Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egész nap hányok és hasmenésem...

Egész nap hányok és hasmenésem van. Ha eszem/iszom valamit, egyszerre kijön belőlem. Mit tudok csinálni? Mit egyek, igyak?

Figyelt kérdés
Ma még pisilni sem voltam,mert minden folyadék kijött belőlem.A székletem is majdnem teljesen folyékony volt.Már alig tudok valamit kiköpni,de mégis öklendezek,amíg az utolsó korty is ki nem jön belőlem.Nagyon gyenge vagyok,alig bírok kikelni az ágyból és ma még nem ettem,nem ittam semmit

2017. márc. 4. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van otthon haztartasi keksz, akkor azt egy kis teaval. Ha nincs akkor sima fott krumpli, esetleg nagyon pici reszelt sajt ra ha nem birod csak magaban megenni, de a sajtbol tenyleg csak nagyon keveset! :)
2017. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem szabad enni. Doki mondta férjemnek: 10 percenként 1 korty víz. Ha benn marad, újabb 10 perc múlva másik korty. 1- 2 napig minimum!
2017. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!