Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy gyogyszertol (...

Pajzsmirigy gyogyszertol ( levothyroxin) karosodhat a mellekvese?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Rosszul beállított adagtól egyszerűen szarul leszel.

Izzadás, remegés, idegesség, pánik, pánikroham, halálfélelem.


Ugyanúgy mint mielőtt a gyógyszert kaptad.

Mert gondolom nem véletlenül kaptad :)

Én 9 éve szedek Letrox 100mikrogrammosat és előtte amikor egekben volt a THS-em brutálisan rosszul voltam, 3-szor volt pánikrohamom is :S

2017. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod.

Igen tul magas volt a TSH-m (48,11) meg vagy 10 masik vervetelen voltam es lesz jovo heten pajzsmirigy UH-m mert valami gombot talaltak..

Ma volt ilyen highlighteres tesztem, adtak vmi szurit es minden 30 percben vettek vert, de ez mar highlighter nelkul is rossz eredmenykent jott ki es a vegere iszonyat le is esett a vernyomasom es pulzusom..

De kozben ezt a mellekvese faradsagot "addison kort" is talaltak elvileg es az agyamban is volt anno 2012-ben egy cysta ami azota nem volt ellenorizve.. mara mar az egesz jobb oldala a fejemnek elol/hatul felul es meg a nyakam is, pajzsmirigyem is faj neha olyan mintha egy kest forgatnanak a torkomban ferde pengevel...

De most nem mondanak semit mert folyamatos vizsgalatok vannak, de nem tudom miert meg mindig nincs idopontom Mri-re se ctre csak eeg-re (ami volt mar egyszer vizsgalat amugy tegnap).

Szerinted lehet rosszindulatu lett a cysta es az huzodott a nyirokcsomoimra is talan?

2017. márc. 7. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem.


Nyirokcsomók tudnak galibát okozni.


Nekem ha lesz egy seb a számban akkor a nyelvem alatti és az álkapcsi és nyaki nyirokcsomó megdagad kicsit és nyomásra fáj.

El kell végezni minden vizsgálatot és majd kiderül.

Remélhetőleg semmi komoly! Kitartást!!!!

2017. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. Remelem en is, hogy foloslegesen aggodom es hipp hopp meg lesz oldva az egesz, de sajnos ez mar ket eletem vegeig tarto betegseg alapvetoen egyszerre plusz a fejem ugyhogy meglatjuk .:(

Szep estet es koszonom a valaszod!

2017. márc. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!