Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rejtélyes tünetek, valaki...

Rejtélyes tünetek, valaki segítene?

Figyelt kérdés

November végén az egyik osztálytársam elájult, közvetlen utána én is rosszul lettem.. Azóta megjártunk már 3 orvost, neurológiai kivizsgáláson is túl vagyok, senki nem mondd semmit. Állandóan rossz a közérzetem, légszomjam van, sűrűn szúr a Szívem, alkalmanként zsibbadnak a végtagjaim, romlik a látásom, mindig fáj a fejem, remegek is, sokszor gyorsan ver a Szívem, néha alig érzem az arcom, mintha le akarna bénulni..

Tegnap különösen ijesztő volt, beszélni is alig tudtam, ha meg igen, zavartan hülyeségeket..

Annyit még tudni kell hogy Édesanyám másfél éve a karjaim közt hunyt el agyvérzésben, az orvosok a trauma utáni stresszre fogják de nem gondolom hogy ez állna a dolgok hátterében..

15 éves vagyok, nagyon félek..

Egy csomót is észleltem néhány napja a torkomnál ami néha fáj is..

Kérem aki tud bármit is, az jelezze, óriási segítség lenne a reménytelenség közepette..



2017. márc. 15. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig valószínűleg igaza van az orvosoknak,főleg miután ki is vizsgáltak. A fájdalma s duzzanat a torkodnál valószínűleg egy begyulladt nyirokcsomó,ami valamilyen légúti,vagy fogászati gyulladás következménye.
2017. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnalom ami edesanyaddal tortent! Borzaszto lehetett!

Azt kell mondjam valoszinuleg igazuk van az orvosoknak ha mar minden vizsgalat megvolt es mind negativ, ilyen jellegu trauma bizony kivalthat hasonlo szorongasos zavarokat sot! (akar panik rohamokat is, ahhoz hasonlitanak keginkabb a tunetek). Valahogy fel kellene ezt dolgoznod, en szakember (pszichologus) megkereseset javasolnam.

2017. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszokat, további véleményeket is szívesen fogadok:)
2017. márc. 15. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!