Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert vagyok meg mindig...

Gyöngyike23 kérdése:

Miert vagyok meg mindig beteg? (5hete)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5hete beteg vagyok es semmi jele a gyogyulasomnak. Voltam dokinal felirt nekem Zinnatot amit persze szedek es teazom is mellette. Azt mondta ki kell vennia mandulam,de a mandulam nem veszik ki mig a gyulladas rajta van. Visszamentem a dokihoz mert sulyosbodott. Megfaztam es mar nyelni se birok. Az etel vissza jon a torkomon. Az orrom allandoan bevan dugulva es zold a taknyom. Neha szedulok is. SEGITSETEK MIT TEGYEK?
2017. márc. 15. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
El kéne az orvosnak küldeni kivizsgálásra, mondjuk vehetnének kenetet, hogy pontosan milyen kórokozó okozza a betegségedet és akkor kapnál célzott kezelést és nem egy olyan gyógyszert, ami olyan széles spektrumú, hogy bármilyen bakteriális fertőzésre felírják.
2017. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azi Sandoz! 500mg, 6 napig.
2017. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom a porszívós orrszívót, igen, még felnőttnek is!


Nekem óriási megkönnyebbülés volt, ahogy a napokban elkezdtem használni. Továbbá, az olyan mértékben kiszívja a váladékot, hogy utána nem pang benned. Amíg a váladék belül van, szépen képes a fertőzésre, rámehet az arcodra és füledre is.


Az orr és garat is valahol összefügg, így oda-vissza fertőződik egyikről a másik.


Persze ez csak mellékes kezelés, amire szükség van, de ajánlott elmenni egy komolyabb kivizsgálásra is.


Jobbulást kívánok!

2017. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az orvos vervetelre es Hasi UH-ra kuldott de nem tudom ennek mi koze van hozza. Nagyon aggodok magam miatt. 58kg voltam es mar 52😟😟😟😟
2017. márc. 15. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!