Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kizárólag nemi aktus során...

Kizárólag nemi aktus során kaphat el valami nemibetegséget?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemibeteg, nekem azonban minden szűrésem negatív lett. Hogyan lehetséges ez..?

2017. márc. 16. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó az immunrendszered.

Nemibetegséget többnyire aktussal vagy valamilyen nyakatekert undorító, nem higiénikus módon lehet összeszedni. Van olyan is ami csak lappang, szóval nem feltétlenül kell a legrosszabbra a megcsalásra gondolni. Pl nagyon sokan chlamydiásak és nem tudnak róla, mivel nincs vagy minimális tünete van.

Mi a baja?

2017. márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wc ülőkétől meg ilyen baromságoktól nem kaphat el nemibetegséget. Jó lenne tudni azt is, hogy mi a baja.
2017. márc. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kellene, hogy pontosan MI a baja, mert rengeteg mindent sorolnak a nemi betegségekhez, amit máshoyg is el elehet kapni.
2017. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az érintettet ureaplasmával diagnosztizálták, valamint -persze ez csak pH dolga- candida albicanssal is. Utóbbiról tudom, hogy könnyen elkapható, csak az ureaplasmában nem vagyok/voltam biztos..:)
2017. márc. 16. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ureaplasmát el lehet kapni nyilvános WC-n, és akkor is, ha nem ül rá az illetö, mert - részben - cseppfertözésssel is terjed. A WC-kagylóról felfröccsenö csöppek könnyen rákerülnek a nemi szervek környékére, és megbetegítik az illetöt. Sokan nem tudják, hogy minden esetben egész apró vízcsöppek keletkeznek vizelés során, (fokozott mértékben a férfiak állva vizelése során), és ezzel az ilyen fertözéseket kiiktatni nem lehet.
2017. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:) További szép napot:)
2017. márc. 16. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!