Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos családtagomon, nem is...

Rákos családtagomon, nem is biztos hogy kaphat kemoterápiát. Most jól van. Milyen tünetei lesznek igy kezelés nélkűl?

Figyelt kérdés

Közepes stádiumú tüdő rákja van. Nyelő cső és mirigy áttétekkel. Nem javasolják a kemót mert max hetekkel hosszabitana az életén.

De most még jol érzi magád,kissebb hát fájdalma van. 5-6 hónapot josoltak neki.

Hogy fog elmenni? Mi várhat most rá?


2016. febr. 12. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Palliatív kemoterápiát sem javasolnak? Furcsa...
2016. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Most őszintén?

Akár hiszed akár nem, kezelés nélkül sokkal jobbak a túlélési esélyei.

Nem kell ilyen gyorsan feladni, én tejfalussy andrás módszerével gyógyultam ki a candidából.

(sóskenyér+tiszta víz)

A candida albicans elszaporodásának egyik jellemző tünete a fehér lepedékes nyelv.

És mivel Tullio szerint a candida albicans a rák megelőző oka, így a módszert csak ajánlani tudom.

A fiziológiásan sózott ételekben a fertőző ágensek(candida) szaporodásképtelenek.

2016. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Varga gyógygombát próbáljátok meg.
2016. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Ha már kemót nem kaphat, céklalé, sárgabarackmagolaj, búzafűlé, gyógygombák. Segíthetnek! Minden jót kívánok!
2016. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még Noni Juice. Ki miben hisz, nagyon fontos bízzon abban amit szed! Az az igazság, ilyen alternatív szerekkel tele a padlás, de szerintem csak a kemoterápia után hatásosak. Mert a kemo pusztítja igazán a ráksejteket, kicsinyíti a műthetetlen daganatot. Sajnos tapasztalatból írom, nekem is van a családban tumoros beteg. De ha nem lehet hagyományos kezelés, akkor az ésszerűség határain belül meg kell próbálni az alternatívákat.
2016. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi a helyzet? Sikerult megoldast talalni?
2018. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!