Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér gyógyítására csak a...

Aranyér gyógyítására csak a műtét van?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám, 2-3 napja kijött az aranyerem és nagyon fáj, műtétet már csak a pici miatt se akarom... esetleg elmúlik ez magától is? szívesen meghallgatnék tapasztalatokat ezzel kapcsolatosan. Tegnap sokáig nagyon fáj wc-zés után, de ma már jobb volt, nem fájt annyira mint tegnap...

2017. márc. 16. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kenőcs nem használ,akkor proktológia szakrendelésen felhelyeznek kb fél perc alatt egy gyűrűt,ami hatására nagyjából 48 óra múlva leesik. Szerintem nálad is lehetne ez a megoldás
2017. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dokinak mutattad már? Régóta van és a szüléstől kiújult vagy eddig nem volt? Milyen fokú? Eddig mit használtál és használt-e?
2017. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Orvos tudna erre okosat mondani.

Visszahúzódik magától? Használhatsz kenőcsöt és kúpot egyszerre, de ha nem javul, akkor doki.

2017. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:

A műtét elég drasztikus, szerintem Gyuri Bácsi módszere mindenképpen megér egy próbát:


[url] [link]


Jobbulást kívánok!

2017. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:

persze egy nyamvadt linket sem tudok betenni rendesen.. bocsánat


[link]

2017. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hmm hát régebben is volt kisebb probléma vele, de sose vettem komolyan hülye fejemmel illetve szégyeltem bárkivel is erről beszélni, még anyámnak se mondtam, a kisebb probléma az volt, hogy vérzet, kidudorodott, de nem fájt, vagy csak nagyon kicsit fájt, most viszont ki van fordulva, fáj de nem vérzik... tegnap ügye nagyon fájt, próbáltam visszanyomni, nem sikerült, nagy nehezen enyhült a fájdalom, majd reggel amikor néztem vissza húzódott már nagyjából, viszont úgy veszem észre minden nagy wc-nél visszafordul :( jah tegnap a szelentés is fájt... eddig semmivel nem kezeltem, azt olvastam hogy használ ha veszek be napi 1 ezer mg-os C-vitamint, azt vettem be
2017. márc. 16. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Aranyérrel kerülni kell a káliumozott sót.

Valamint az aranyeret ki kell melegíteni.

2017. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell rá valamilyen aranyér kenőcs, kérj a gyógyszertárban olyayt, amit kismamáknak is szabad használni.
2017. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!