Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudnám rávenni anyukámat,...

Hogy tudnám rávenni anyukámat, hogy menjen el orvoshoz kivizsgálásra?

Figyelt kérdés

Tegnap este mondta nekem, hogy van a végbelén belül egy dudor.. nem mondta, hogy mennyire kicsi vagy nagy, csak azt hogy amiatt nehezen jön ki a széklete.. Én nagyon félek, hogy ez valami nagyon rossz.. és ő is valahogy utalt rá hogy daganat lehet.. mivel a párom és anyu párja is ott volt ezért suttogva beszéltünk és intett hogy majd máskor beszélünk róla! Ma megkérdeztem vagyis próbáltam mikor a párja a háló szobában tv-zett és mi kinn voltunk a konyhába és mondtam neki szerintem elég nagy önzőség, hogy tudja van valami és hogy nem megy el és hogy gyávaság is .. nem akartam ilyen csúnyán kifejezni magam de így jött ki és ő felelőtlenül mondta hogy igen gyávaság de őt ez nem érdekli és hagyjuk.. és menjünk tv-zni ezzel letudta... Na de én apukámat 16 évesen elvesztettem (hasnály mirigy gyulladásban)és 3 hónapon keresztül néztem végig ahogy szenvedett.. miken ment keresztül..minden egyes rohadt nap reménykedtem és boldogan mentem be hozzá, hogy egy nap véget ér ez a horror és alig tudtam feldolgozni.. most 23 éves vagyok és csak annyit tudok hogy elmúltam nagy korú de ő az édesanyám és szükségem van még rá nagyon sokáig, mert szeretem feltétel nélkül és nem tudom lenne-e e erőm ugyanezt megint végig nézni.. és erősnek lenni.


Kérlek segítsetek nekem!!!!!!!



2017. márc. 16. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
99,9%, hogy csak belső aranyere van. Nem kell erre ilyen szinten ráizgulni, mert az senkinek nem tesz jót.
2017. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt honnan tudhatnánk meg biztosra?ÉN kérdeztem de ő azt mondta, hogy nem az.. :(
2017. márc. 16. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt, amit ide leírtál, a végét. Ez érzelmi zsarolás ugyan, de van, hogy szükséges. Hátha ez hat rá, hogy belegondol, te mit élnél át, ha baja lenne.
2017. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlen zsarolással indítanék, mert azzal csak magamra haragítom a másikat.

Mond meg neki, hogy tudod, hogy kellemetlen, de szüksége. Ajánld fel, hogy vele mész, utána esztek egy nagy szelet tortát stb.

2017. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!