Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal vesetáji fájdalom milyen...

Bal vesetáji fájdalom milyen betegség jele lehet?

Figyelt kérdés
4-5 napja fáj oldalt,köldök magasságban, rohamokban, kb. 3-4-szer naponta. Voltam orvosnál, hasi ultrahangra küldött, de heteket kell várni az időpontra... Mit tegyek?

#vese-táji-fájdalom
2017. márc. 17. 06:53
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Nekem vesekövem volt, az folyamatosan fájt, görcsölt, a földön fetrengtem. Végül kórházba kerültem vele egyik éjjel, mert már nem bírtam tovább. Infúziót kaptam, hajnalra fogyott el a 4 palack. Ezután rengeteg teát kellett inni, kacsába pisilni és a nővérek mindig szűrték a vizeletet. Végül a kacsába esett egy kb. gyufafej nagyságú, fekete valami, volt rajta egy nagy tüske. Tehát azt mondom: rengeteg folyadék, akár 5 liter egy nap, rengeteg mozgás (pl. fél lábon ugrálás, vagy ugyanez, csak lépcsőn, de kapaszkodj) és jó volna, ha látna orvos.
2017. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
Ja igen, hogy mit tegyél? Van olyan, hogy sürgősségi beutaló. Mondjad az orvosnak, hogy olyat adjon neked, mert már nem bírod tovább. Nekem az UH mellett csináltak RTG-t és vesefeltöltést is. De nem is biztos, hogy köved van! Ezért kéne minél előbb alaposan megvizsgálni, hogy célzottan tudjanak kezelni. Egyelőre azt sem tudni, mi a probléma. Ne hagyd magad lerázni!
2017. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál. Adott UH beutalót, de májusra adtak volna időpontot. Kértem adja sürgősséggel, mert nagyon fáj. Felírt egy erős fájdalomcsillapítót, ami hatott is (FLEMAC) azóta nem érzem a fájdalmat.Elmentem UH-ra, sürgősséggel fogadtak. Semmit nem találtak, se vesekő, se hasnyálmirigy-probléma, hál1istennek nincs. A fájdalom jelenleg szünetel. Nem értem...Mi lehetett?
2017. márc. 18. 07:45
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Vajon ha abbahagyod a gyógyszer szedését, nem jön vissza a fájdalom? Minden esetre nagyon sok mozgás, nagyon sok folyadék. Nem tudok jobbat.
2017. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat iszom, vesetisztító gyógyteát. Most éppen gyógyszer nélkül sincs panaszom, de félek...
2017. márc. 19. 10:00
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Ez az, hogy végül is nem tisztázták, mi a baj. Mert azért ezek az erős fájdalmak nem a semmitől vannak! Kéne rtg, labor, stb. Minden esetre, ha újra megfájul, siess orvoshoz.
2017. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam Reuma szakorvosnál, azt mondta gerincsérv lehet, ami nem ott fáj, ahol van, hanem kisugárzik. Beutalót írt röntgenre és gyógytornára. Itt tartok. Hol fáj, hol nem fáj.
2017. máj. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!