Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a hasam. Hányok, nagyon...

Fáj a hasam. Hányok, nagyon rosszul vagyok mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Este fél 7-kor ettem vacsorára egy tál bolonyai spagetitt. De nem voltam éhes. Utána morogni és fájni kezdett a hasam. Egy óra múlva kihánytam mindent amit dél óta ettem. Most nagyon fel vagy puffadva és ha iszok vízet akkor azt kihányom. Ma már nem akarok orvoshoz menni. Mit tegyek?

2017. márc. 17. 22:11
 1/3 anonim válasza:
hivd fel anyukád
2017. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Pihenj és ne egyél. Reggel próbálj meg inni és könnyű reggelit fogyassz ha úgy érzed hogy képes vagy enni. Jobbulást :)
2017. márc. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ételmérgezés akár. Minden ok lehetett azzal a spagettivel? Lázad van? Azóta, hogy érzed magad, jobb, rosszabb lett?

Az is lehet, hogy egy vírus, de ha rosszabb lett vagy nem javult, remélhetőleg azóta már látott orvos.

2017. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!