Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Légszomj? Nem bírom már...

Légszomj? Nem bírom már tovább. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A problémam igen rég ota fenntáll.. ( nem is értem hogyan tudok vele együtt élni) vennék nagy levegőt de úgy érzem nem ment le teljesen.. nem pánikolok ilyenkor sem. Minden orvosi vizsgálaton átestem és minden negatív! Pszichologushoz is járok. Néha zúg a fülem, hamarabb felkelek mint kéne.. mostmár csak bemegyek a suliba leülök és vegigszenvedem az egész napot és nézem a boldog osztálytársaim és nem értem hogy történhetett ez velem aki mindig boldog és egészséges volt. Mostmár az öngyilkosság is a fejembe fordult, mert ez igy minden csak nem élet

2017. márc. 22. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom a Pszichológusod sz..rt sem ér, mert egyértelmű hogy ez idegi alapon van.

Keress másik pszichológust, esetleg kérj beutalót neurológiára! Ez nem játék, idegi alapon van, a válasz benne is van a kérdésedbe, kell egy szakember aki megtanítja neked hogyan kell kezelni a helyzetet.


A barátnőm is ilyen volt, több mint 1 évébe került mire helyre jött.

2017. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A pszichologusomnál meg csak egyszer voltam!
2017. márc. 23. 06:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyanez a bajom. Es lelki alapon van.
2017. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!