Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség?

Milyen betegség?

Figyelt kérdés

Két-három hónapja jöttek elő az alábbi tüneteim:


álladó szájszárazság, kisebesedett ajkak, száj-nyálkahártya, száraz szem (mondjuk, ez már pár éves), ízületi fájdalmak, a kezemben annyira erős, hogy alig tudok gépelni, és az ujjaimat összecsukni, általános nyálkahártya-szárazság, csökkent íz- és szagérzékelés, álladó seb a torkomban, kaparó torok, köhögés, de ez csak néha, fáradtság, gyors "lemerülés" pszichés vagy fizikai igénybevétel esetén. Időnként fulladás, és görcsrohamok. Van valakinek ötlete? Az ujjbegyből ellenőrzött vércukor szintem normális. Reumára hónapokat kell várni, viszont jó lenne hamarabb vélemény, mert a tünetek súlyosbodnak, egyre rosszabbak.



2017. márc. 24. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőként egy teljes vérképet kéne csináltatni, abból az orvos láthatja, hogy hogyan tovább.
2017. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Szerinted az itt lévők távgyógyìtók?

Miért nem a háziorvosodnak panaszod el, amiket itt leìrtál?

2017. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 - oda lesz a menet. Viszont arra gondoltam, hogy valakinek vannak hasonló tünetei, és nála már állapítottak meg dg-t. Sajnos eddig volt pár cifra nyavalyám, és mindig nekem (eü-s voltam) kellett rávezetnem az orvosokat a megoldásra, mert én tudok utánakutatni a neten, én ismerem az összes tünetemet, gyógyszereket, amiket szedek... Őket nem érdekli. Tünetekre adnak valamit (amitől gyakran derült ki, hogy ha beszedem, sokkal rosszabb is lehetett volna, vagy éppen beszedtem, és lett), aztán csókolom. Nekem viszont arra lenne szükségem, hogy kiderüljön az alapbetegség, és azt kezeljék...
2017. márc. 26. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!