Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vannak rajtam barna foltok?

Miért vannak rajtam barna foltok?

Figyelt kérdés
Kb 2 évvel ezelőtt láttam az alkaromon,ilyen barna,hámló foltot.Azok 1-2 hónap alatt eltűntek,mert lekapartam.Az utóbbi 4 hónapban megint előjött,a nyakam tele van ilyenekkel,viszont ha lekaparom,már nem tűnik el,visszakerül nagyon hamar.A bal mellem alatt egyetlen egy barna volt van,amely másabb,mint amik a nyakamon vannak,nem lehet még lekaparni sem.(Az olyan,mint egy májfolt,kicsikét hámlik csak,ha kaparom).A lábam száránál,a sarkam felett ugyanolyan van,mint a nyakamnál,mintha kosz lenne...És még a lábujjamnál is van ugyanez,mintha el akarna halni,egyre nagyobb csík van rajta.Cukorbetegségre tippelnék,de semmi tünet nem illik rám,pedig már 2 éve annak kell,hogy legyek.Nem iszok/eszek másképp,nem vagyok rosszul,minden tünet negatív.Ráadásul voltam vérvételen 3 hónapja,nem mutatott ki semmit.A szívem van,hogy nagyon fáj,szúr,volt,hogy már zsibbadt a bal kezem is,bár az nagyon régen volt.Csak vannak időszakok,mikor úgy érzem magam,mint egy szívbeteg.Nem tudom van-e ezek között összefüggés.Aki elolvasta és tud válaszolni,annak köszönöm! (15L)
2017. márc. 25. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász látott már? Volt pikkelysömörös a családban?
2017. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a pikkelysömörnek,nekem nem olyanom van.Kár,hogy nem tudom megmutatni. :( Amúgy nem volt,a családomban nincsen senkinek semmilyen baja/betegsége.Csak én vagyok ilyen selejt.
2017. márc. 25. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Fotozd le és linkeld be a képet
2017. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs mivel lefotóznom. :S
2017. márc. 25. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!