Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt vagy van aranyere...

Akinek volt vagy van aranyere válaszolna pár összefüggö kérdésre?

Figyelt kérdés

Voltam orvosná! (de minek). Állami kórházban nagyon kellemetlen (térdelő pózban hagyományos szerkezettel)vizsgálaton. Néztem BPn magánklinikán oldalt kell feküdni és kis kamerát használnak....

Szóval diagnózis egy nagy és egy kicsi kint kifejlődött aranyér, meg számtalan belső. 30 éves vagyok doki csóválta a fejét nem tudta gumi gyűrűzze e (gondolom ezeket akarta). Jó fej humoros doki volt de.....azért rossz volt a vizsgálat. Rákérdezett akarom e hogy gyűrűzze? mivel bizonytalan volt ő is azt mondtam nem. Javasolt kúpot kenőcsöt, addig kenőcsöt használtam csak. 1hete voltam a kórházban, azóta kúpozok is este. Az normális, hogy rosszabbúl érzem magam? Addig nem fájt azóta fájt... első napokban gondoltam vizsgálatkor megbolygatta biztos azért . Hagynom kellett volna e a gyűrűt? Papirra azt írta gyűrűzés későbbre halasztva. 6 hétre adtak időpontot, szóval ha az az átlag május elején mehetnék esetleg. Olvastam laseres és injekciós kezelésről is azt ismeri valaki? Nem folytattam nagyon egészségtelen életmódot, de azóta több gyümölcs és gyümölcslé ....amit az Aranyér kisokos írt na meg kúp kenőcs.Fog ez javúlni,vagy max lasabban romlik? Természetgyógyász segített valakinek ilyen bajjal? Azt jól "tudom" aranyérbe nem lehet belehalni csak kellemetlen? Legrosszabb az aranyeres roham (gondolom a széklet vérrel jön). Tgk sofőr vagyok acél kereskedésben, ahol pakolni is kell néha.....tudom tudom másik munkahely de ezt szeretem..... Sztressztől vagy lelki alapon is kijöhet ez? Nagyon sok baj ért az elmút 3 évben, nem érzem magamon hogy ideges lennék de lehet az vagyok. Szakítás ami a bírósági itélettel zárult (próbára bocsájtás )aztán autó vásárlás (hitel mizéria) aztán autó összetört (szegcsont törés+ hitelmizéria ujabb birósági ügy) párkapcsolati sikertelenség ez is okozhat aranyeret? néztem cikkeket amik a széklet ürítés lelki okait boncolgatják pl elengedni dolgot (széklettel gond is ürül) ahová pottyantok oda tartozok.....??? Írjatok !



2017. márc. 26. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Sztressztől vagy lelki alapon is kijöhet ez?"

Nem.


A gyűrűzés biztonságos. A többi eljárást nem ismerem, de ha az orvos ezt javasolta, akkor ez lesz a jó. A gyűrűtől le fog esni.

2017. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tobb ismerosomnek mutottek, tobbfelekepoen, elobb-utobb mindenkinek visszajott.... egeszseges eletmod, szekletlazito etelek sokat jelentek. Illetve a helyes szekeles! Nezz utana a helyes testtartasnak, meg vannak ilyen apro trukkok, hogy nyomas kozben nem szabad visszatartani a levegot stb. Szamtalan cikk van rola. Meg a sport sem elhanyagolhato. A sok ules nem tesz jott ott a verkeringesnek, es attol is lehet.
2017. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
# 2 ...Sport?? Mi jó így? Bicikli tiltva, lovaglás tiltva, súlyemelés tiltva. Úszás, séta még mik jók?
2017. márc. 26. 19:01
 4/4 anonim válasza:

Igen, ahová pottyantasz, oda tartozol...

Két éve még én is budiba pottyantottam, pedig egyetemi tanár vagyok, úgyhogy talán nem is igaz ez a mondat. ;-)

A "Proktis-M plus" krémet javaslom, nálam csodát tett, anyámtól kaptam, mert a Reparon egy lófing - gonoszul mindig a főnökömmel hozattam a gyógyszertárból, egyszer megnézte, mi az, s rájött, miért néznek rá olyan furán... ;-)

Egy szó mint száz, ülő foglalkozás mellett sajnos kell a krém, hidd el, hogy ettől jobb lesz.

A többi, pszichológiai ok szerintem baromság, 6 évet tanultam, szerintem max. a szorongás válthat ki ilyen tüneteket. De miért kérdés ez, hiszen ugyanúgy fogsz idegeskedni továbbra is ezek miatt, amiket leírtál, mint én.

Nyugtató megoldás: olvasd el az új helyesírási szabályzatot, nem csak hogy lezsibbadsz tőle, hanem talán megtanulsz magyarul írni! ;-)

2017. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!