Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Derékfájás! Mi lehet az oka?

Derékfájás! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja érzem a derekam. Pl ha lehajolok, belenyilal és nem tudom felhúzni magamnak a zoknit, csak fájdalmasan 10 perc alatt. Tegnap reggel ébredtem így, azt hittem, elmúlik, de nem. Parázok, mert nekem versenytáncolnom kell! Köszönöm előre is a válaszokat! 15/l,165 cm, 62 kg

2017. márc. 28. 01:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és csak a fenekem szélességében, fölötte érzem 10cmre
2017. márc. 28. 01:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul mozdultál, megrántottad. Én is megrántottam, most lassan már két hete fáj :/ lehet hogy neked előbb rendbe jön, csak nekem még van tesi órám és egyáltalán nem tudom pihentetni, de te pihentesd, kenj rá valami balzsamot
2017. márc. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor doki. Nekem felírt Midetont, csodát művelt. :)
2017. márc. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Egy hirtelen mozdulat és becsípődhetett egy idegszál. Apám járt így, még injekciókat is kapott rá, de sajnos nem ért semmit. Flector géllel kenegeti, azt mondja, ez még jobb, mint az injekció volt. A Flectort lehet vény nélkül is kapni a patikákban. Próbáld ki.
2017. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld pacsi!:)
2017. márc. 28. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Gerincsérv, ami nagyon gyakori probléma. Sajnos lassan múlik, ha egyszer belobban. Akár 1 hétig is pihentetni, kímélni kell, illetve nem szabad egy bizonyos testhelyzetbe belemerevedni. Az ágyad is befolyásolja. A puha fekhelyet keményebbre kell cserélni, az sokat számít.
2017. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!