Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezemen van pikkelysömör 2...

Kezemen van pikkelysömör 2 éve. Mély fájó kirepedések vannak rajta, akkor is kireped, ha puha a bőr. Segítség, ötlet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 04:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az ötleteknek utánanézek a neten. Már nagyon el vagyok keseredve, annál is inkább mivel az eddigi két év rengeteg pénzbe került, és ha volt is eredmény az csak átmeneti. Az esztétikum már nem is zavarna, bár sokan visszahőkölnek a látványtól, de ezek a repedések fájdalmasak és félek a fertőzéstől is.
2017. ápr. 1. 19:10
 12/13 anonim válasza:
Nekem a fejemen jelent meg, a bőrgyógyász felírt mindenféle gyógyszernek nevezett dolgot: Kénes sampon, Diprosalic, D-vitamin tabletta, hidratáló arcbalzsam, valami kis tégelyes gyógyszer. Ezek szinte semmit nem használtak. Aztán jött az, hogy különböző dolgokat próbálok ki magamon. Kávés- banános turmix arcpakolástól kezdve a kecsketejes szappanig mindent kipróbáltam és aztán találtam valamit. Neogranormon krém használ teljesen eltünteti a bőrpírt, nem hámlik a pofám. Egy főnyeremény ez a szer. Ez alapjába véve egy babáknak a pelenkakiütésére gyógyítására szolgáló krém. Nem viccelek. Elalvás előtt felvittem az arcomra, amikor felkeltem a maradékot lemostam, és pár használat után olyan, mint 4 év alatt egyszer sem.
2017. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia! Ugyan így nekem is a kezemen van pikkelysömör. Épp ahogyan leírtad mély berepedések amik véreznek is néha. Néha nagyon száraz, néha pedig hólyagos nedvedző a bőr rajta. Borzasztó :-( Én eddig nagyrészt a bőrgyógyász által kiírt kenőcsöket használtam.Elosalic, elocom, lipobase, locoid. Mind mind ideig óráig hat aztán már nem. Most a terhességem miatt várunk a belsőleges kezeléssel. Már nagyon csúnya így a terhesség vége felé járva. Nem használhatok rá semmit csak hidratálhatom max. Ráadásul a könyököm is kezd száradni. Neked van azóta esetleg ami bevált?
2018. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!