Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a következménye ha...

Mi lehet a következménye ha nem kezeljük a cukorbetegséget?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Temetés
2017. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamo77db ***** válasza:
Hát ja! Én is cukorbeteg vagyok. Már mindentől eltiltottak, ami finom. 2-es típusú vagyok.
2017. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem apukám lett cukorbeteg de amennyire ismerem semmit nem fog ellene tenni....

Jobbulást neked!

2017. ápr. 8. 15:00
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Köszi szépen!
2017. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a cukorbetegségnek számtalan szövődménye lehet. Ilyenkor a sejtek nem képesek felvenni a glükózt, mindannak ellenére, hogy a vérben ez a molekula megtalálható. Ennek az lesz a következménye, hogy ott nő a vércukorszint, míg a sejtek gyakorlatilag "éheznek" . A korai szövődmények is veszélyesek, de hosszútávon ha valaki ezt nem kezeli súlyos problémái lehetnek. pl ekkor elmeszesednek az erek, egy idő utn el is záródhatnak s annak mi a követkeménye? hát amputáció. Jó pár cukorbeteget láttam akik nem örődtek vele, aztán jöttek a sebészetre és bizony jobbik esetben a kis lábaujját rosszabbikban az egész lábfejét amputálni kellett. Vigyázni kell vele tényleg. Azért ezt a példát hozom fel , mert szerintem ez a legrosszabb, nem halsz bele, de teljes életed sem lesz. Csak okosan!
2017. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
És akkor cukorra, gyomorra, vesére kellene diétáznom. Hogy lehet 3 felé diétázni? Egyszerűen megvalósíthatatlan! Sokszor úgy kiborulok, hogy nem hiszed el. Ami az egyiknek használ, a másiknak árt! Néha dühömben azért is eszem egy-egy szelet cukrász süteményt!Úgy 3-4 hetente.
2017. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!