Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég beteg sztori! Alvásparalí...

Elég beteg sztori! Alvásparalízisem volt? Vagy miért hallucináltam?

Figyelt kérdés
Egy éjszaka hirtelen felébredtem. Hason feküdtem, és a falat bámultam. A húgom szólongatott, folyamatosan a nevemet mondta elnyújtva. Mozdulatlanul és némán feküdtem, nem tudom, hogy még tudtam-e volna szólalni, ha akartam volna, de nem próbáltam meg. Úgy voltam vele, hogy ha nem reagálok rá, abbahagyja - de nem ez történt. Kitartóan szólongatott. Még feküdtem ott egy kis ideig, aztán felültem, és ezzel egyidőben ráordítottam, hogy "Mit akarsz már??". Erre felriadt, és döbbenten nézett rám. Kiderült, hogy mialatt én úgy hallottam, hogy a nevemet mondogatja, végig húzta a lóbőrt, és én ébresztettem fel azzal, hogy rákiáltottam. Ez mi volt? "Egyszeri" alvásparalízis, és többet nem ismétlődik meg?
2017. ápr. 10. 21:07
 1/1 anonim válasza:
100%
Ez nem alvásparalízis.
2017. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!