Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már randitok, dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már randitok, dolgotok fura emberrel?

Figyelt kérdés

Akin korábban láttátok, hogy nem stimmel vele valami, mégis belementetek, vagy közben derült ki, esetleg utólag kattant be.


Van ilyen sztoritok? Milyen nehéz esetekkel sodort össze az élet titeket?



2016. nov. 14. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt, és őt szerettem eddig a legjobban. Elég furi lány volt, de én se vagyok százas, egyikünk se volt ronda csak a stílusunk valahogy elég egyedi volt, meg a beszélgetés.
2016. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt. Fu alig vartam h lerazhassam. Fura volt a nrzese, a mozdulatai, furan beszelt, magyarazott a szexrol de olyan visszataszitoan, olyan meztelencsiga stilusa volt bleeeh. Kirazott a hideg ahogy most ragondoltam.
2016. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Nők furcsaságai randikon, amiket én tapasztaltam:


1. Csak magáról képes beszélni és ha nem szólsz közbe, akkor ő beszélne a randi 90%-ában. Sosem kérdez a másikról semmit, a saját dolgait mondja. Vagy ennyire nem érdekli őt a másik, vagy valami szuper-domináns alfahímet keres, aki állandóan a szavába vágna és "helyre tenné" őt. Nem tudok másra gondolni. A randi előtt persze a neten tök jókat beszélgettetek.


2. Nem hagy semmi közelséget a randin. 10-ből 9 lánynak nincs gondja azzal, hogy egymás mellé üljünk mondjuk ugyanarra a kanapéra vagy padra, de neki igen és azért is külön ül, mondjuk egy másik székre. Aztán szól, ha már akár csak a lábunk 10-20 cm-re kerül egymástól, mintha nem értené hogy a fizikai intimitás is fontos dolog (és most még csak nem is csókról beszélek).


3. Távolságtartó, nem nyílik meg, kizárólag munkáról/tanulásról, a saját hobbijairól beszél. Hagy téged is beszélni, de nem látszik rajta, hogy tényleg érdekelné. Közben meg előtte a neten teljesen másmilyen volt.


De olyan kifejezetten bolonddal még nem találkoztam, mint amire talán te is gondoltál a kérdés feltevésekor. A fentiek inkább csak olyan fura kivételek, amik 10-ből 2-3-szor sajnos megtörténnek.

2016. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor a csaj felveti, hogy dugjunk, aztán a találkozón folyamatosan az exeiről beszél...
2016. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb masfel evig tavkapcsolatban voltunk igy akkor meg nem annyira mutatkoztak meg a fura dolgai.Majd osszekoltoztunk es kuderult milyen is valojaban. Volt hiszti ezerre meg erzelmi zsarolas,szakitas utan zaklatas. Kozbe azt akarta,hogy elvegyem...meg jo hogy nem csinaltam akkora hulyeseget :P
2016. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer randiztam netről egy sráccal. Még nagyon kezdő voltam az ilyesmiben én is, de nagyon kínos volt az egész, csak sétálgattunk a plázában fel-alá, nem is beszélgettünk túl sokat, meg úgy is tűnt, hogy nem jövök be neki. Aztán így valahogy szóba került, hogy lassan mennie kellene, mire így a semmiből karon ragadott és magához szorított, hogy de ő ilyen gyorsan még nem akar engem elengedni, hiába menekülök!!! Hátborzongató volt, főleg, mert egész addig úgy tűnt, hogy alig várja, hogy szabaduljon. Egyébként nem is kért második randit, totál eltűnt.
2016. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volt, képekről nagyon kedves lánynak tűnt. Egyszer kétszer volt egykét idegbeteg kirohanása, de jónak tűnt. "Randin" viszont 40%-ban a telóját nyomogatta (lány)
2016. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7:

És ezért ott helyben nem szóltál neki?

2016. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kiderült hogy férje van plusz 2 gyerek,de ezt nem tartotta fontos infónak,hiszen majd elválik meg még nem is ismer...


Kiderült hogy az ex zaklatja fenyegeti és igazából ingyen személy és vagyonőr kell neki plusz jó lenne ha hozzám költözhetne mert nincs hol laknia,mindezt első randin..



Egész végig kukán ült semmit se kérdezett semmire se válaszolt két szónál hosszabban ,egyszemélyes standupot akart élvezni..


Látványosan ásítozott ,telefont nézte ,mikor kérdeztem hogy akkor menjünk kétfelé ,akkor -dehogyis ,nagyon érdeklem ,csak fáradt,egész éjjel nem aludt meg éhes :menjünk még étterembe is.Fizettem neki a nem olcsó vacsorát .Felesleges volt, másnap megírta ,hogy nem erre számított.


3. randin egy ártatlan csókpróbálkozásra hatalmas pofonnal reagált annak ellenére hogy előtte ecsetelte kivel hogy dugott..


Kicsinyelte az autó értékét amivel érkeztem..(10 éves középkategóriás kocsi)



áá a többit el se mondom ..a katasztrófa enyhe kifejezés ezekre.

2017. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!