Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányós vírus esetén az ember...

Hányós vírus esetén az ember a hányós rész előtt már rosszul szokott lenni nem?

Figyelt kérdés
Tehát a hányás nem csak úgy a semmiből jön, előtte az ember lázas egy ideje már és nagyon rosszul van, ugye?
2017. ápr. 11. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jár nagy rosszulléttel. Velem nem egyszer volt már, hogy "hirtelen" jött. Kicsit furán éreztem magam délelőtt de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, aznap kimaradt a reggeli csak később ettem vagy keveset aludtam és azt hittem amiatt, estére meg kihaltam.

Egyszer kórházba is kerültem, aznap is enyhe hasi diszkomfortom volt akkor betudtam annak, hogy összevissza és furcsa dolgokat ettem. Estére minden kijött, éjfélkor már infúzión kaptam folyadékot és magas lázam volt.

2017. ápr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a télen volt norovírus fertőzésem, ott teljesen spontán jött. Először csak émelyegtem egy kicsit, majd 10-20 perc múlva elkezdtem okádni, mint a fene.
2017. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!