Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Szinte sosem vagyok beteg, viszont az elmúlt 1-2 hétben úgy érzem,hogy valami nincs rendben az emésztésemmel. Nincs étvágyam,általában szinte mindig éhes vagyok, de mostanában alig tudol lenyomni valamit a torkomon,ha eszem utána rosszul vagyok, nem esik jól. Ez magában annyira nem zavarna, mert a közérzetem általában rendben van, de alkalmanként nagyon erős hasgörcs jön rám (eddig 2szer volt ilyen), és néha hasmenésem van. Ötletem sincs hogy mi lehet,eddig sosem voltak hasonló panaszaim.

2017. ápr. 15. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Lisztérzékenységre tippelnék.

13 évig voltam lisztérzékenyként beteg, szigorú diétát tartottam, éves vérkontrollra jártam, 3évre meggyógyultam, és most úgy érzem ismét visszaestem.

A tüneteim ugyanezek: étvágytalanság, kis mennyiségű étel elfogyasztása után órákhosszat telítettségérzés, nagymennyiségű tészta/pizza/kenyér elfogyasztása után nemsokkal hányinger, hasfájás, gyomorgörcs, rosszullét.

Azt javaslom fordulj orvoshoz, és kérj vérvételt. Manapság ez már gyakori, és egyre több embernél előfordul, mivel a liszt átlagosan génmanipulált, tehát minimum 6x annyi sikért tartalmaz mint amennyi egészséges/fogyasztható lenne egy normális ember számára, főleg azoknak, akiknek a szerevezete kicsit is hajlamos a számára egészségtelen dolgokat kitaszítani.

Ne várd meg míg a tüneteid rosszabbodnak. Mikor nálam először kezdődött (kb 16 éve) akkor hónapokig voltam mindenféle injekciókkal és gépekkel bedrótozva az intenzíven mert nem tudták az orvosok kideríteni mi a bajom.

Remélem hamar megtalálod a megoldást!

Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot.

Jobbulást kívánok!

2017. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!