Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vastagbéldaganat lenne?...

Ez vastagbéldaganat lenne? Ilyen fiatalon lehetséges?

Figyelt kérdés

Pár napja azon kaptam magamat, hogy eléggé fáj a végbelemnél és mintha lenne ott valami, de természetesen ne volt ott semmi. Aztán folyamatos székelési inger gyötör. Viszont eddig még nem volt véres és/vagy nyálkás széklet. Nincs hasmenés vagy székrekedés. Enyhe hányinger még, de annak nem ez az oka. Nagyon félek, mert nagyim vastagbélrákban halt meg, így nekem is sokkal nagyobb az esélye annak, hogy "elkapom". Lehetséges ez? A válaszokat előre is köszönöm!

16/F



2017. ápr. 16. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, még az ellenkezője is. Különösen éjfélkor, mikor a szellemek órája van.
2017. ápr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esélyesebb egy gyomorrontás. A vastagbálrák 40 éves kor felett alakul ki, ahhoz fiatal vagy még.
2017. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam. :)
2017. ápr. 17. 09:28
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Olyan fiatal vagy még, nem gondolom, hogy kialakul egy ilyen súlyos betegség. Az is igaz, hogy például a leukémia elsősorban a kis gyerekeket támadja meg.
2017. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ingert mivel magyarázható? Az zavar a legjobban :/
2017. ápr. 17. 19:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen panaszokkal merre menjek?
2017. ápr. 19. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!