Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetseges hogy en is rákos...

Lehetseges hogy en is rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos anyum par honapja elhunyt rákban meg hat volt tobb betegsege is...es ugye a betegsegek neha örökölhetőek..genek stb..

Szerintetek erdemes lenne elmennem orvoshoz azert a biztonsag kedveert?? Mivel elegge lefogytam egy ideje es hat megijedtem mar ,mer anyummal is a testsulyvesztessel kezdodott minden...


2017. ápr. 7. 19:47
 1/5 anonim válasza:
Részvétem! Lehetséges hogy azért fogytál le mert sokat vagy szomorú a történtek miatt de ha lehet menj el orvoshoz mindenképpen! minél hamarabb veszik észre annál több az esély arra hogy meggyógyítsanak ha van valami de reméljük nem!
2017. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A súlyvesztés a Te esetedben szerintem a stressz miatt van. A gének öröklődhetnek, bár általában kimarad egy generáció, és a következő (vagyis a Te gyerekeid), lehetnek erre hajlamosabbak.

Egy teljeskörű kivizsgálás sosem árt, főleg ebben a helyzetben, hogy megnyugodj kicsit. Ahogy már írták is, minél előbb diagnosztizálják a daganatos megbetegedést, annál több az esély a gyógyulásra.


Őszinte részvétem!

2017. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha aggodsz, akkor vizsgaltasd ki magad, azzal semmit nem veszitesz, sot, meg is nyugodhatsz.

anyukad miatt pedig reszvetem! legy eros.

2017. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden LEHETSÉGES DE!!!! nemed, korod, édesanyád daganattipusa ismerete nélkül nehéz bármi értelmeset mondani. Egy alapos kivizsgálás mindig jo, de ha felesleges akkor csak öngyötrés.
2017. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat :)

Lehet hogy tenyleg csak a stressz vegett van mert meg a mamam mellett en vagyok iskola mellett es hat eleg sok minden nehezedett igy ram :/ es egyedul nehez mindent csinalnom mert testverem magyaran mkndva szarik mindenre.

2017. ápr. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!