Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félrekezelnek vagy van egyálta...

Félrekezelnek vagy van egyáltalán esély a gyógyulásra? Egyáltalán jó irányba halad a kezelés vagy csak kísérleti patkány vagyok?

Figyelt kérdés

A vizeletem mindenféle inger nélkül csepeg, most már szivárog. Solifenacin tartalmú orvosságot kaptam, amit 3 hónapig kell szednem, és 15 nap után sem érzek javulást, hanem épp, hogy most már csepeg 1-2-öt, hanem szivárog nagyobb felületre. Tehát hasonlóan néz ki, amikor a nedves kezet egy tiszta rongyra rakjuk. Olyan fontos lesz. Egy hete pedig egyre sűrűbben fordul elő. Mivel a doktornő szó nélkül otthagyott a rendelőben, és utána csak annyit mondott, hogy készen vagyunk, ezért esélyem sem volt megkérdezni, hogy miféle

inkontinencia lehet ez. Úgy sejtem, hogy stressz inkontinencia, arra pedig tudtommal nincs gyógyszer. 30 éves vagyok és nem szeretnék pelenkát vagy tena ladys betét hordani életem hátralevő részében. Még férjem sincs, és gyereket sem szültem. Februártól van ez a problémám. Előtte elkezdtem edzeni és lehet a hasizom gyakorlatoktól lehet vagy nem tudom. Először csak kerékpároszásnál vettem észre, meg este, amikor a számítógép előtt ültem. Ingerem nincs, és csak teljesen spontán szivárog.Az a baj, hogy a gyógyszer csak az első pár napban volt jó. Akkor éreztem, hogy jobb, de most a menstruáció előtt egyre rosszabb lett. Annyira félek és olyan nyomorultul érzem magam. Tavaly a sok ülőmunkától zsibbadt a kezem,arcom és fájt a lapockám és ezért is kezdtem el tornázni. Az úgy helyrejött, de pont utána lett a vizeletcsepegés. Most, hogy alig mozgok az inkontinencia végett, megint zsibbad a bal kezem és arcom meg a lapockám is. Már arra is gondoltam, hogy sclerosis multiplexem van. Nőgyógyásznál voltam, és azt mondták nincs miómám vagy policisztám. A doktornő szerint nincs ezzel baj. A méh meg hólyagsüllyedésről is olvastam. Az urológus is csinált ultrahangot, de csak annyit látott, hogy pisilés után maradt még egy kicsi vizelet a hólyagban. Semmit nem mondanak, én meg nem tudok semmit. A doktornő szerint, ha nem lesz jobb, akkor megtükröz.



2017. ápr. 18. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a gátizom-erősítő tornát próbáltál már? Ezt otthon is lehetne gyakorolni, betét mellett nem baj, ha kezdetben csöpög, hátha javul utána
2017. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még és olvastam olyasmit is, hogy, ha nem jól végzem a gyakorlatot, akkor pont az ellenkező hatát váltom ki. És amikor ez elkezdődött, akkor próbálkoztam vele, de az után történt, hogy nehezen tudtam székelni. Nem tudom mennyire van köze a kettőnek egymáshoz, de félek... Most már minden miatt parázok.
2017. ápr. 18. 06:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az első és legfontosabb dolog hogy ezt ne szégyelld. Ha szerencséd van, lehet ellene tenni valamilyen módon:) Intim (gátizom erősítő) tornát én is ajánlanám, szerintem érdemes lenne megpróbálnod, és tudom kényes dolog, de az a betét vagy akár éjjel pelenka, lehet kevesebb kellemetlenséget okozna:) kitartás:) ami pedig a férj kérdést illeti és emiatt aggódsz. Én speciál pasi vagyok (hogy miért vagyok jártas ilyen témában? Mert nem tartom tabunak az ilyet, és barátnő durvább felfázásánál, sok mindennek utána kerestem, hogy segíteni tudjak neki.) és lehet csak azért gondolom így mert fiatalabb vagyok, de engem nem érdekelne, hogy ilyen problémád van, ha igazán szeretlek, szóval szerintem, ezen ne aggódj:)


Illetve ha stressz inkontinenciáról van szó, akkor próbálj meg naponta akár tusolás fürdéskor relaxálni kicsit, esetleg lassítani, próbálj kicsit pihenni, lehet segít majd:)

2017. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Ne szégyeld a pelenkát és napi 24 órába pelenkába vagyok
2017. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!