Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek volt már hasonló?...

Valakinek volt már hasonló? Orvoshoz kellene fordulnom vagy csak az időjárás miatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok betegeskedő meg fejfájós típus de kb egy hete nagyon erős fejfájással és enyhe hányingerrel küzdök amihez egész napos fáradtság és émelygés társul. Két napig nem nagyon fogalkoztam vele mert ráfogtam arra hogy csak nem tudom kipihenni magam. Az időjárás miatt lehet vagy orvoshoz kellene fordulnom?

2017. ápr. 19. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz menj el, mert nem az időjárás okozza. Valami betegség lehet a háttérben.
2017. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem próbálj minél többet pihenni. Velem is volt már hasonló és ez segített. Valamint juttass be a szervezetedbe minél több vitamint az erősítheti az immunrendszered
2017. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Émelygés nem fogható időjárás változásra, és a tartós fejfájás miatt is menj orvoshoz.
2017. ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel a tünetekkel nem kell orvoshoz rohannod, várd meg míg nem lesz 2 naponta hidegfront és egy jót tudsz aludni. Amúgy az erős fejfájás émelygéssel a migrénre hajaz.
2017. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!