Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, veletek volt már hasonló?

Lányok, veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Na szóval röviden mostanában kicsit kuszák a ciklusaim, hol hamarabb,hol később jönnek meg. Nem szedek semmilyen fogamzásgátlót, 20 éves vagyok.

Az elmúlt időszakot kizárva eléggé stabilan jött meg, de mostanában... Volt hogy egy hónapban kétszer jött meg( 2 hétre rá, majd normális időpontban), majd múltkor késett( 2 napot, vszínű antibiotikum miatt), és most azt hiszem, hogy megjött 18-dik napra. Azért írom, hogy azt hiszem, mert am nem látszik nagyon semmi, csak 1-2 csepp, de mikor megtörlöm tiszta olyan, és görcsöl is a hasam rendesen.

Az a durva, hogy mostanában az ismerőseim lányoknak is össze-vissza jön meg. Nektek van esetleg ilyen tünetetek? Én az időjárásra kuszasága miatt is gondolom, hogy esetleg amiatt hülyül a szervezetem. Mostanában nem annyira stresszelek, szval nem tudom, hogy most miért jött meg hamarabb..



2014. nov. 13. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nekem is elég furcsa mostanában. Októberben 33. napra jött 25 helyett most 21re. Tegnap vettem észre. De csak barna. Nem tudom most ez rendes mensi lesz vagy mi a manó. Mindig percre pontos volt nekem is. Még a hasam sem fáj pedig az első két napban szokott. 24N
2014. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a múlthónapban nem jött meg, viszont ebben a hónapba kétszer is. Fura...
2014. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen barnás inkább :/ De nem értem mi lehet...
2014. nov. 13. 15:19
 4/8 anonim válasza:
Orvos mielőbb. Van olyan hormonális betegség pl PCO, ami ilyet okoz. A gyerekvállalásnál később komoly gond lehet.
2014. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha elmúlik ez az izém, sztem elmegyek dokihoz :) :/
2014. nov. 13. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Na azért annyira nem kell rohannod, szép nyugodtan is ráérsz. Én nem hagynám, hogy rábeszéljen fogamzásgátló szedésére, mert azzal semmit sem old meg, csak elfedi az esetleges problémát.
2014. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Lemaradt, hogy 17 vagyok...esetleg tudtok valamit ajánlani? Muszáj orvoshoz fordulni, vagy esetleg ebben a korban ez oké?
2014. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok fogamzásgátlot szedni :D Szimplán kivizsgáltatom magam. Am már el is múlt, picit megjött, inkább volt barnás.

2.válaszoló: mióta menstruálsz? Húgom 2 éve és neki is összevissza, meg hát nekem is. Az időjárás +stressz betesz

2014. nov. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!