Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elvágtam az ajkamat (kicsit,...

Elvágtam az ajkamat (kicsit, de vérzik, és nem akar szűnni a vérzés). Mit "tegyek rá"?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne nyalogasd le meg semmi, mert akkor folyamatosan vérzik, kell egy kis réteg vér, hogy meg tudjon alvadni
2017. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2017. ápr. 20. 13:13
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy, ha abba is marad a vérzés - mivel nehéz megoldani, hogy abszolút ne mozgassam (gyakran kell nyelnem - és akkor mozog egy kicsit, de ennyi éppen sok) - újra csak felreped és vérzik. Talán kéne próbálnom aludni, és talán akkor nem mozgatnám (talán).
2017. ápr. 20. 13:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy' fogok este csókolózi a barátnőmmel (?)
2017. ápr. 20. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Kívülről van seb? Nem tudod leragasztani ragtapasszal? Vagy egy kis szepi darabot odaerősítesz cellux-al? Hátha az picit összefogja és koncentrálja a vért és megalszik
2017. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inkább kívül, mint belül - mostanában próbálok úgy "nyelegetni", hogy ne érjen össze az alsó és felső ajkam, ill. bekentem szőlőzsírral, hogy amikor (mégis) összeér, akkor nedves legyen, és ne akarjon összeragadni, mert sztem az húzza szét a sebet. Köszi a ragtapaszos ötletet, ha nem javul, beragasztom, az mégis védi (az előbbleírtaktól (is)).
2017. ápr. 20. 14:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Már nem először fordul elő "fennállásom óta", hogy gyógyszert/vitamint úgy veszek be (leveles), hogy megtöröm rajt az alufóliás/sztaniolos részt, és - hogy ne kelljen kézzel megfognom- közvetlen a csomagolásból nyomom a számba, és a sztaniol elvágja a számat....
2017. ápr. 20. 14:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy kis sót ha vérzik nem kellemes de eláll tőle a vérzés ! Betadin krém vagy folyadék lenne rá a legjobb ami szárítja ! A csókolózást hagyd ki pár napig mert csak újra felpuhul a seb , meg különben sem guszta sebes szájú emberrel csókolózni .
2017. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, a csókot illetően különösen (csak bízom abban, hogy a kellő időben nekem is eszembe jutott volna). Egyébként már gyógyulni látszik, nem vérzett "vissza" már kb 2 órája.
2017. ápr. 20. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a timsó lenne rá jó, de nem tudom hogyan lehet hozzájutni?!
2017. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!