Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony natrium szint a...

Alacsony natrium szint a verben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

134 mmol/l a natrium szint a veremben (referencia ertek 135-145)

Faradekony vagyok, sokszor faj a fejem. A haziorvos mar infuziora akart kuldeni. Ez ennyire sulyos lenne? Azt mondta, egyek sosabban es igyak sok vizet. Rendszeresen sportolok, kb. napi 2-2,5 liter vizet iszok. Ez keves? Azt olvastam, ezt a sok folyadekbevitel is okozhatja. Mit tegyek, hogy jo legyen a natrium ertekem? Salvus viz jo lehet?


2017. ápr. 20. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy abszolút minimális eltérés, lehet, hogy ha másnap visszamész, már referenciaértéken belül mért volna. Függ attól, mikor és mit ettél korábban, mennyit ittál. Nem hinném, hogy a fáradékonyságod és fejfájásod pont erre lenne visszavezethető, de lehet pl. mellette nyomelemhiányod is, amit ugye a rutin labor nem néz. Én azt mondanám, a Béres cseppet próbáld ki azon felül, amit az orvos mondott.
2017. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is kicsit ugy erzem tulreagalta ezt az infuzios dolgot, de persze nem vagyok orvos, ezert nem tudom... ezen kivul minden ertekem normalis.
2017. ápr. 20. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A háziorvos humorizált...ez nem alacsony szint. A 2,5 l víz rengeteg. Én napi 1 l.-t nem iszok meg, és nagyon jól vagyok. ( 161/54 ffi ) Te?
2017. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem viccelt. Tok komolyan mondta. Adott is egy beutalot uj labor vizsgalatra. Amin egyedul a natrium szintet nezik
2017. ápr. 20. 19:41
 5/5 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem hogy most mi a helyzet ? Nekem pont emiatt kell visszamennem vérvételre. Helyreállt a nátrium szinted?
2018. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!