Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 hónapja tartó nyálkahártya...

4 hónapja tartó nyálkahártya gyulladás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4 hónapban már sok mindent kipróbált a háziorvosom, ma pedig voltam fül orr gégészeten, és gondoltam ide is kiírom, hátha van valakinek valami tippje.


4 hónapja egy hideg szobában tartózkodás után köhögni kezdtem, majd másnap is fennált. (és azóta is)


Az elején még nem, de szerintme a második hét után egészen mostanáig, változó intenzitással (ha kicsit megfázok, hideg van, akkor intenzívebb) irritálja valami a garatomat, és köhögnöm/köszörülnöm kell, hogy felszalagodjon a slejmes állagú valami.


Reggelente mintha "vastagabb" lenne a réteg, és többet kell köszörülnöm.


Gombát, baktériumot nem találtak, a fül-orr-gégészeten pedig most savgőzre tippelnek, vagy csak arra, hogy azóta nem bír kilábalni a nyálkahártyám, így csak annyit mondtak, hogy diétázzak, és igyak kamilla teát.


Ti már találkoztatok ilyennel?


2017. ápr. 21. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki reggelente éhgyomorra a szódabikarbónás vizet. (gyógszertárit). Legalább 2 hétig.
2017. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kicsit részletesebben? Mire hat, miért jó, stb?
2017. ápr. 21. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Fertőtleníti a torkodat; és ha a sav a ludas a dologban, akkor arra nagyon jó. Nem engedi, hogy túl sok legyen.
2017. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!