Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 ÉVE elég fejfájós lettem ....

2 ÉVE elég fejfájós lettem . Már 2 napja fáj a fejem aluszékony vagyok és néha eggy kis hányingerem is van. Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2 éve elég fejfájós lettem volt hogy 1 hónapig fájt a fejem ,voltam vérvételen CT vizsgálaton de szerencsére minden rendben volt az eredményekkel.Néha időjárásváltozáskor is előjön.De 2 napja viszont szinte folyamatosan fáj a fejem van hogy fejtetőn van hogy hátúl.Mellette elusdzékony is vagyok,alváskór enyhűl.De miután felkelek újra előjön.És sajnos képes vagyok egérből elefántot csinálni,szóval kicsit kezdek aggódni nehogy valami komolyabb baj legen a háttérben.Arra gyanakszom még hogy a mostani időjárástól lehet,vagy pedig esőben sapka nélkűl mentem az utcán és a fejem megfázhatott
2017. ápr. 21. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Írok privit.
2017. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 napig nekünk is fájt a fejünk a családban, erős frontok vannak, voltak, lehet attól, bár az erős széltől is lehet, mert nekem is fájt miután tegnapelőtt a nagy szélben sapka nélkül voltam, utána megfájdult újra. Magas vérnyomás is okozhat tarkótáji fájdalmat.
2017. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyatok több vizet...
2017. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!