Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az összefüggés a...

Mi lehet az összefüggés a torokfájás, a rossz fogak és a nyirokcsomók megjelenése között?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztustól tapintok a nyakam jobb oldalán egy nyirokcsomót... kemény golyó szerű cucc... (bocsi hogy máshogy nem tudom kifejezni magam) Azzal voltam már több vérvételen is ami semmit nem mutatott ki... 3x már a fül orr gégészetre mentem el vele ahol nyaki ultrahangra és vérvételre kuldtek... a vérképem jó a nyaki ultrahangon pedig a jobb oldalon 14mm-es a bal oldalon ahol semmit nem tapintottam 23mm-es reactiv nyirokcsomót találtak + a nyaki nagyerek mentén több 4-8mm-es nyirokcsomót... közben fogfájással is voltam orvosnál ... egy fogamat tömték a bal oldalon a felsők közt az egyiket , de ahogy a számba belenézek látok a bal oldalon és a jobb oldalon alul is 1-1 rossz fogat... az meg a másik hogy egy honapja kb 1 hetet voltam úgy hogy nem fáj a torkom ( mindennap biciklizek + focizok ) és azon csodálkozom hogy a többiek nem betegszenek meg... mi lehet ez a betegség vajon .... segitsetek... komoly?

2017. ápr. 26. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináltad meg a fogaid ,ha az okozza a bajt elmúlik , ha nem lehet a mandulás a gocpont,..
2017. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyomor. A gyomorsav feljut a torkodba s a hangszalagokat meg a garatot is irritálja ezért fájdalom lehet akár köhögés is, a gyomorsav rontja a fogakat is.
2017. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit tehetek a gyomorsav ellen? elmälik ez egyszer?
2017. ápr. 26. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Savlekötő. De kivizsgálás nélkül ne szedj, bár ha szedsz is bajod nem lesz belőle, hosszútávon amúgy sem szabad szedni. Maximum 2 hét.
2017. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!