Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tippek torokfájásra, köhögésre...

Tippek torokfájásra, köhögésre, náthára?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál. Napi 2 sinecodot szedek, calcium pezsgőtablettát iszok, meg teát napi 3x-4x. Néha veszek be egy tantum verde cukorkát.

Szóval. Fáj a torkom, szárazan köhögök, folyik az orrom, meg bedugul. Ezekre szeretnék tanácsokat kérni. Előre is köszi:)



2017. márc. 30. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Torokfájásra nekem a sós v izes gargalizálás vált be legjobban, ettől múlik el leghamarabb, száraz köhögésre nem mondott az orvos valamilyen váladékoldót? Én Elixirum thymi köptetőt szoktam ilyenkor venni, hogy fel tudjam köhögni a letapadt váladékot. Orrdugulásra pedig orrsprayt.
2017. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az irvos csak a sinekodot írta fel
2017. márc. 30. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Kalciumot minek??

Torokfájásra ami nekünk bevált: manuka méz, 16+ faktoros (ez egy ún. gyógyméz). Illetve gargalizálás sós vízzel vagy grapefruitmag kivonatos oldattal.

Köhögésre: kakukkfű tea.

Nátha ellen általában: kamillás vagy sósvizes gőzölés. Utána minimum 1 óráig ne hagyd el a lakást.

2017. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta hogy ihatok kalciumot is
2017. márc. 30. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!