Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 nappal ezelőtt elkezdett...

3 nappal ezelőtt elkezdett fájni a bal vállam, de olyan szinten, hogy alig bírtam mozgatni. Tegnap óta amikor levegőt veszek elkezd szúrni a mellkasom, de ha köhögök vagy tüsszentek akkor is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Olyankor nem tudok mit csinálni, mert annyira fáj, hogy konkrétan a sírás kerülget. Voltam háziorvosnál és azt mondta azért van, mert növésben vagyok, de eddig nem volt még ilyen velem. Egyszerűen nem múlik el és nem tudok se ülni se feküdni ezáltal aludni se tudok.

2017. ápr. 26. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Történt valami amikor elkezdett fájni? Fordultál az ágyban/nyújtózkodtál stb. Mert lehet becsípődött valami ideg.
2017. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi olyan ami miatt meghúzodott volna
2017. ápr. 26. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is meghúzódásról beszélek. Pl kollégám annyit csinált, hogy állt fel a székből úgy ahogy szokott és mégis becsípődött a derekéban egy ideg aztán nem bírt kiegyenesedni.
2017. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!