Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Száraz köhögés, de nem vagyok...

Száraz köhögés, de nem vagyok megfázva, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már egy jó hete irritáló száraz köhögésem van, de nem vagyok megfázva, az orrom sem folyik, meg amúgy sem szoktam gyakorlatilag soha sem megfázni. Szerintetek mi lehet ?

2017. ápr. 27. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik úgynevezett pszichogén köhögés is. Nekem kb. 2-3 évente elő szokott fordulni. Nálam hirtelen erős vagy hosszan tartó stressz szokta kiváltani.
2017. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás reakció is, de sok minden más is okozhatja, menj el a háziorvoshoz.
2017. ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem azért említésre méltó tényező, hogy pár éve külföldön dolgoztam aluminium szilikáttal, és habár maszkot viseltem, volt hogy a szervezetembe jutott. Az idő tájt volt ilyen irritáló köhögésem egész nap, úgy hogy nem köhögtem fel semmit. Aztán ahogy végeztem a munkával elmúlt a köhögés. Viszont ez a mostani köhögés az akkorira emlékeztet
2017. ápr. 27. 07:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Száraz köhögés TBC-t is jelenthet.
2017. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!