Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bal mellemben jóindulató...

A bal mellemben jóindulató elváltozás (daganatra gyanakszanak) van, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az MRI kimutatta, hogy mérsékelt progresszió található a bal emlőben, egyenlőre biopsziát még nem végeztek, ultrahangra kell mennem a hétvégén.
2017. ápr. 27. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész ultrahangra. Ennyi. Ha gyanúsnak látja akkor továbbküldenek biopsziára. Ha meg nem, akkor nem kell semmit tenni, illetve fél évente kontroll.
2017. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, azt nem írod, hogy milyen méretű, de ha túl nagynak találják, akkor még jóindulatú elváltozás esetén is felmerülhet, hogy inkább kiveszik.

Tudom, hogy nehéz a várakozás, de sajnos mindenütt ez van. Amíg nincs meg a vizsgálat, meg az eredmény, nem tudsz tenni semmit.

2017. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jóindulatú nem kell vele semmit tenni
2017. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MRI után nem tudom miért kell az UH,semmi értelme,ez fordítva szokott lenni.MRI-nél nem lesz informatívabb,csak a szövettan,ha az indokolt.
2017. ápr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam az orvosnal, es azt mondta,hogy jobb lenne ha kivennek. Elegge felek a mutettol, nem mutottek meg es nem tudom mire szamitsak. Eleg hulyen hangzik, de pl a mutet alatt teljesen meztelennek kell lenni vagy bugyi azert maradhat?
2017. ápr. 29. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
A műtőben semmi sem lehet rajtad,higiéniailag szigorú szabályok vannak ott,de hidd el,hogy nem téged fognak nézegetni.Szerintem nem kell félni,mert ilyenektől jó megszabadulni,persze valamennyire ideges az ember egy műtét miatt.
2017. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!