Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a jobb térdem, néha...

Fáj a jobb térdem, néha zsibbad a vádlim, és keményebb tapintásra mint a bal. Nem trómbozis ugye?

Figyelt kérdés

sétálni tudok, annyira nem faj, ha hátrahajlítom a lábfejem, és nem vastagabb kerületre..(Sőt a bal vádlim 2 centivel vastagabb:) ) Nem dohányzok.

23F



2017. ápr. 28. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
legtöbbször csökkent szérum kalcium- és/vagy magnéziumszintre utal ha zsibbad a vádlid.
2017. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remélem tényleg az lesz, mert sétálni tudok, nincsenek hatalmas fájdalmaim, meg lábfejem hátra tudom hajlítani. csak néha érzem, meg most ugye tapintásra.

Pár hete kezdődött nálam egy pánikbetegség is, félek mindentől :(

2017. ápr. 28. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A trombozis lenne, mar nem nagyon setalgatnal az emboliatol
2017. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Trombozisból nem egyszerre van embólia. olvastam olyat is, hogy nem vették észre, és hetekre rá jött a krach..

De remélem igazad van :) Elszineződést sem vettem észre.

2017. ápr. 28. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
ha már több óra vagy nap eltelt és nem vastagabb a kerülete, akkor biztosan nem trombózis. Tudom, mert nekem volt trombózisom, és nagyon durván fáj, járni alig tudsz és nagyon megvastagszik.
2017. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!