Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zúzódásszerű fájdalomérzet...

Zúzódásszerű fájdalomérzet tapintásra a szeméremdomb jobb oldalán?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogyha megérintem a szeméremdombom jobb oldalt, akkor érzékeny, és olyan fájdalomérzetem van, mintha egy zúzódott területű helyet nyomnék meg. Ma már azt érzem, hogy a fájdalom erősebb, és ha előre hajolva ülök, akkor mintha egy kis labda lenne benne, ami nyomódik. A menstruációm 15-20 napja késik (de mindig késős volt). 17 éves vagyok. Mi lehet a problémám?
2014. márc. 27. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elzáródott és begyulladt egy szőrtüsző,illetve faggyú-,zsírmirigy. Menj el orvoshoz,lehet,hogy szükség lesz antibiotikumra.
2014. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! erre én is gondoltam, le is ellenőriztem de nem látszik külső jel.:/ akkor is lehetséges lenne? Nem lehet petefészekgyulladás vagy hasonló? dudor nincs.
2014. márc. 27. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szeméremdombon nincs semmilyen szerv. Ha egy ilyen tüsző elzáródik és baktériumok jutnak bele,akkor elkezdődik ott egy gyulladásos folyamat,ami ilyen fájdalommal jár. Ha az immunrendszered jól működik,akkor néhány nap alatt magától is meggyógyul,ha nem akkor elkezd duzzadni,ahogyan a bennrekedt váladék(genny,faggyú) felszaporodik.
2014. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megnyugodtam, hogy nem komolyabb baj, viszont ez is komollyá fordulhat. Megpróbálok bízni az immunrendszeremben és ha nem változik, akkor orvoshoz fordulok.
2014. márc. 27. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott! Nem volt,hogy erősebben dörzsölődött a szeméremdombod szex közben? Esetleg megnyomta valami?
2014. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem, viszont testnevelés órán sokat estem, be is ütöttem sok helyen magam, lehetséges, hogy ott ütközhetett valamivel, csak nem vettem észre. remélem csak ez a baj :)
2014. márc. 27. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó,akkor lehet :)
2014. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a "tesi óra" a ludas...
2014. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves Kerdezo! Lehet tudni, hogy vegul mi tortent? Elmult magatol?
2023. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!