Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet csak átmeneti emésztési...

Lehet csak átmeneti emésztési zavar, vagy kialakult a relfux?

Figyelt kérdés

Ettől kialakulhat csak úgy reflux?

Vasárnap nagyon jól laktam délután, aztán - bár éreztem, hogy tele a gyomrom - ittam rá kávét, majd chipszeztem is, minek következtében estére hányingerem lett. Hétfőn nem igazán tudtam enni, hányingerem is volt, aztán kedden reggel egy kis keksz, meg kávé után elmúlt. Viszont megint elkövettem azt a hibát, hogy nagyon bekajáltam ebédre, majd kávéztam rá, mire egész este ismételten hányingerem lett. Szerdán ugyan ezt eljátszottam, igazánból csak ekkor jöttem rá, hogy túl sokat ettem ebédre, és utána a kávé volt az, ami a hányingert okozta. Csütörtökön reggel nem voltam már rosszul, délután is kerültem a kávét, de addigra a gyomrom már teljesen kikészült. Ma már enni is alig bírtam, ég is a gyomorom rendesen, gyomorsav is a torkomba. Szval, egy ilyen vasárnapi hibából kialakulhat reflux, vagy csak átmeneti emésztési problémáival vannak, amik még normalizálhatók?



2017. ápr. 28. 22:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, a refluxosoknak gyakori a gyomorégésük, édességektől is, én viszont napjába kétszer kávézok, és csokit is naponta eszek edzés előtt, és a fent említett vasárnapig semmi problémám nem volt, és a gyomorégés is csak tegnap éjjel kezdődött, mikor már a 4. nap nem tudtam rendesen enni.
2017. ápr. 28. 22:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyi savas hulladékot enni, és semmi bajod sem lenne. Igyál több vizet.
2017. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer jött elő nagyon erősen a refluxom, mind a kétszer egy nagy zabálás után, szülinapok.
2017. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!