Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl? Normális vagyok Vagy csak ez egy átmeneti zavar?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megismerkedtem az interneten.

Kb. 5 honapja levelezgetünk, nagyon jol elbeszélgetünk, bármiröl lehet vele öszintén beszélgetni.

Nem tudom, hogy mi ez de ugy érzem hogy annyira szeretem hogy képes lennék akár megkérni a kezét is!

Hol ott még nem is találkoztunk még soha (távolság, munka miatt), csak fényképröl láttuk egymást.

Mit gondoltok erröl?

Átmeneti zavar? Vagy tényleg létezik olyan hogy ennyire beleszeressen valaki valakibe?


2010. szept. 14. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a leányzóba szerettél bele, te abba szerettél bele akivel beszélgetsz.

Igen, "átmeneti zavar" de majd csak elmúlik.

2010. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ugyan ez van velem meg egy sráccal...nagyon kellemetlen.
2010. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban. :(
2010. szept. 15. 01:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a neten ismerkedtem össze valakivel még régebben, színpatikusnak tűnt, de amikor 2 hónap után személyesen találkoztunk rájöttünk, hogy semmi közös nincs bennünk, csak jól eltudunk beszélgetni. Lehet, hogy tényleg ti összeillenétek de személyes találkozás nélkül még ezt én nem nevezném szerelemnek.

23/L

2010. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
23.47es vagyok, nekem nem "csak" szimpatikus, én imádom:( pedig olyan messze van...:(
2010. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem össze a mostani barátnőmmel. Valamennyire egymásbe szerettünk már a netezés közben, de nekem kellett az élő találkozás is, hogy végleg dönteni tudjak. (Mondjuk jól sült el) És most 200+ kilóméterre lakunk. Havonta átlagosan másfél hétvégére találkozunk.
2010. szept. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A képzeleted romantikus vágyai szép rózsaszínre festették a csajt! A valóság biztos hogy nincs vele köszönő viszonyban sem! Ha megkéred a kezét, oké, de soha ne találkozz vele mert csalódni fogsz benne!!!!!
2010. szept. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első igaz nagy szerelmem 2.3 év után szakított velem.

Rá egy hónapra megismerkedtem a neten anno 8 évvel ezelött egy lánnyal és telefonálgattunk.

Mivel anno a vodánál este 9 után meg a hétvégén ingyen hívtam a vodásokat mi NAPI 4 órát beszéltünk.

Volt egy szombat 12 órát és nagyon szerettük egymást, mindent meg beszéltünk még telefon szex is volt nem egyszer.

Soha nem találkoztunk de mégis tartjuk a kapcsolatot mai napig is de már csak párszor egy évben beszélünk.

Ebből azt akartam ki hozni hogy bármi lehet, de ha semmi sem akkor is van egy jó barátod akivel bármit meg tudsz beszélni és akkor mi is szerettük egymást nagyon!

Nálunk máshogy alakúlt........

2010. szept. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

09-17 07:38


Ó basszus!


Az alakult rövid ú!!!!

2010. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsi! Hibázni emberi dolog.

Látom az írásomból csak ennyi fogott meg.....

2010. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!