Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lágyéksérvnek milyen tünetei...

Lágyéksérvnek milyen tünetei vannak? majd nem a nyilásnál ki jött ilyen kis csomó inkább viszább a fanzőrzetnél van nem nagy csak kicsi kicsit piros is lehet nyirokcsomo is?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 10:41
 1/2 A kérdező kommentje:
néztem képeket róla ott sokkal nagyobbaknak tűnik mint ami nekem van és nekem köhögésnél nem szok vissza bújni vagy ilyesmi.
2017. ápr. 29. 10:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha a bőr alatt elmozdítható lenne egy kb fél diónagyságú csomó. Reggel szinte nem is éreztem semmit, de estére mindig egy fél diónyi kemény csomó volt ott.Elmentem a sebész orvoshoz, ő megvizsgált, és megkérdezte, mióta van ez? Mondtam, kb 2-3 hete. Gúnyosan rámnézett, és mondta: Mit akar ezzel, más 10 évig hord ilyent. Megszégyenítve elkullogtam, de mérgemben megnéztem az intézet földszintjén, hogy melyik napon hánytól hány óráig van rendelés.Ez az eset egy keddi napon volt, a reggeli órákban. A rendelési táblázaton láttam, hogy kedden van délután a legkésőbb időpontig, 17 óráig rendelés. Akkor megbeszéltem magammal, hogy jövő héten kedden délután újra megyek vizsgálatra. Közben az történt, hogy sem hétfő reggelre, sem kedd reggelre nem puhult meg a csomóm, hanem folyamatosan mintha egy dió lenne a bőr alatt, olyan kemény volt. Kedden újra mentem vizsgálatra, 17 óra körül kerültem be a rendelésre, másik orvos volt, megvizsgált, és odahívta a nővért is, hogy tapogassa meg, mert - idézem szavait -: ÉLETEMBEN NEM LÁTTAM ILYEN KEMÉNYRE KIZÁRÓDOTT SÉRVET ! TISZTÁBAN VAN VELE, HOGY MILYEN ÉLETVESZÉLYES ÁLLAPOTBAN VAN? AZONNAL ÁT KELL MENNI A KÓRHÁZBA MŰTÉTRE. Adta is hozzá a beutalót, este 9-re meg voltam műtve.


Aki orvos egy héttel korábban vizsgált, és nagyívben elküldött, hogy más 10 évig hord ilyent, ha hozzáteszi, hogy figyeljek oda, ha reggelre nem puhul be a csomóm, hanem kemény marad, azt jelenti, hogy ki van záródva, és ez életveszélyes lehet. Akkor azonnal jelentkezzek a kőrházban műtétre.


Szóval egy sebésznek mielőbb megmutatni, és ha nem lesz reggelre puhább, mint este volt, az azt jelenti, a béltartalom kizáródik egy kis béldudorban a hasfal kicsiny nyílásán kívülre, ez életveszélyes lehet, ha ott kidurran.

2017. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!