Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet, kell aggódnom?...

Ez mi lehet, kell aggódnom? Kicsi csomó a nyakam bal oldalán hátsó részen.

Figyelt kérdés

Tegnap hajmosás közben vettem észre teljesen véletlenül, hogy a nyakam bal oldalán (inkább hát felől, nem elölről nézve) kitapintható valami kis kemény csomó szerű valami, és a másik oldalon nincs... eléggé bepánikoltam és megijedtem, orvoshoz menni is félek, ráadásul a lakóhelyemtől messze járok egyetemre és nem tudom mikor fogom tudni háziorvossal megnézetni =( Szerintetek lehet komoly baj? Tudom hogy mindenki azt írná kb. hogy nem szabad elsőre a legcsúnyábbra gondolni, szóval ennek elejét véve igen, tudom hogy nem KÉNE feltétlen egyből a legrosszabbra asszociálni. Csak nagyon fontos lenne tudnom mennyire szabad ezt komolyan vennem :/ Háttérinfóként, évek óta lelki bajokkal küzdök, kőkemény depresszió, régebben kissé hipochonder is voltam miután nagymamám meghalt rákban. Akkor egy 1-2 éves időszakban folyton azt képzeltem meg attól rettegtem hogy én is rákos vagyok... a lényeg, hogy az utóbbi 2 hónapban sikerült először elkezdenem eredményesen gyógyulgatni, és jól érezni magam. Rlgebben volt hogy konkrétan el akartam dobni az életemet, de már nagyon nem így látom, és szeretném kiélvezni az életet most hogy végre megszerettem, tehát fontos lenne tudnom mennyire félhetek hogy most következik-e valami újabb csúnya lépés :/

21/L


2014. febr. 18. 20:01
 1/8 anonim válasza:
minnel elobb menjel orvoshoz...
2014. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a füled mögött van az a csomó? Mert az mindenkinek van..
2014. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem várj vele egykét napot. Lehet, hogy csak egy nyirok csomód van bedagava, begyulladva. Nekem is volt egy ilyen, és hasonlóan reagáltam, mint te, de eltelt egy öt nap és nyoma sem volt. Viszont ha nem múlik, valóban orvoshoz kellene fordulni...
2014. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon félnék hogy mi derül ki... mármint, ilyen labilis lelkiállapotban hogy épphogy csak egy hónapja vagyok kb úgy hogy egyáltalán vonz az élet maga, úgy érzem ha megtudnám hogy csúnya dolog van azonnal feladnám...
2014. febr. 18. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek rendszerint szoktak ilyen csomók lenni a nyaka hátulján/háta tetején. Mindig megkér, hogy masszírozzam kicsit neki, pár nap, esetleg hét alatt elmúlik. Persze ez nem jelenti azt, hogy te ne figyelj oda a problémára. Ha hosszú ideig nem múlik el, akkor menj vele orvoshoz!
2014. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minél előbb mész orvoshoz, annál hamarabb megnyugodhatsz.
2014. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 heloszia28 válasza:
na mi lett?
2019. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az visszércsomó, teljesen normális
2019. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!